Wielka Odrzańska Invest

APARTAMENTY z Widokiem na Odrę

Wielka Odrzańska Invest

Twój Prestiż w samym centrum miasta

Wielka Odrzańska Invest to doskonałe miejsce na inwestycję w apartament dla ludzi ceniących luksus, piękne widoki i prestiżową lokalizację.

Oferujemy Państwu Apartamenty z widokiem na Odrę od pow. 26 m2 do 65m2, z przeszkleniem od sufitu do podłogi. Apartamenty mogą być inwestycją pod wynajem. Projekt daję możliwość zarządzania apartamentami w systemie hotelowym typu „condo”.

Istnieje również możliwość zmiany powierzchni apartamentów (np. poprzez ich łączenie), a także można wykonać zmiany w obrębie swojego lokalu na etapie realizacji inwestycji. Posiadamy profesjonalną kadrę zajmującą się projektowaniem wnętrz.

Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja pozwala na łatwą i szybką komunikację z każdą częścią miasta, a atrakcyjna okolica pozwala na spacery szczecińskimi bulwarami, w urokliwej okolicy, gdzie znajdują się najważniejsze szczecińskie zabytki i miejsca kultury.

Budynek zaplanowano tak, by Użytkownicy apartamentów mogli swobodnie korzystać z takich usług, jak np.: zabiegi piękności, SPA, fitness, kawiarnia, bar czy nawet basen. Inspirujące apartamenty z duszą i klimatem - Wielka Odrzańska Invest czeka na Inwestorów ceniących Sobie to, co najlepsze.
przykład aranżacji pokoju dziennego


LafHome by Lafrentz oferuje kompleksowe usługi remontowe, budowlane i deweloperskie. Kompleksowość firmy przejawia się w pomocy przy uzyskaniu pozwoleń i niezbędnych dokumentów, przeprowadzeniu inwestycji z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych branż, zadbanie o dostawy materiałów, wyposażenie mieszkania, opiekę Project Managera i generalne sprzątanie po remoncie.

Swoją ofertę firma kieruje do klientów indywidualnych, firm. Firma przygotowała ofertę „pod klucz” dla posiadaczy apartamentów w stanie deweloperskim, oferując im specjalne pakiety remontowo - aranżacyjne.

www.lafhome.pl, e-mail: biuro@lafhome.pl
Przedstawione na stronie internetowej wielkaodrzanska.pl wizualizacje, grafiki, animacje oraz modele budynków maja charakter poglądowy i nie stawią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianie na etapie realizacji. Wszelkie informacje i dane zawarta na niniejszej stronie internetowej podlegają ochronie praw autorskich, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celu wymaga każdorazowo pisemnej zgody Administratora strony. W razie zapotrzebowania na w/w materiały prosimy o kontakt na wskazany adres: sprzedaz@wielkaodrzanska.pl

Wielka Odrzańska Invest- luksusowe lokale i apartamenty w zabytkowym centrum Szczecina- doskonała lokalizacja, nowoczesna architektura, klimat i styl