Wielka Odrzańska Invest

Lokalizacja

Wielka Odrzańska Invest
Obiekt położony jest w samym centrum miasta, tuż przy szczecińskich bulwarach, w bliskiej odległości od dworca kolejowego i autobusowego oraz kluczowych linii komunikacji miejskiej.

Niewątpliwym jego atutem jest również niedalekie sąsiedztwo najważniejszych szczecińskich zabytków, obiektów kulturalnych i sportowych, kawiarni i restauracji, centrów handlowych czy pięknych miejsc spacerowych.

Sąsiadujące z inwestycją atrakcje to m.in.: Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, Muzeum Narodowe, rzeka Odra, gdzie organizowane są wycieczki statkami. Można nawet przypłynąć bezpośrednio jachtem do swojego apartamentu przy rzece.

To tutaj – na samym sercu miasta-cyklicznie odbywa się największy na świecie zlot żaglowców - The Tall Ships Races oraz coroczne Dni Morza. W tym czasie w to miejsce przybywa tysiące turystów z Polski oraz całego świata. Turyści chętnie wracają do Szczecina, aby wypocząć i zwiedzać to piękne miasto.


Sam Szczecin jest położony na skrzyżowaniu wszystkich kluczowych szlaków transportowych
Miasto posiada doskonałe połączenia lotnicze, drogowe, kolejowe i węzeł żeglugowy. Szczecin to przyjazne, atrakcyjne i zielone miasto, posiadające bogatą ofertę kulturalną, prężne centrum akademickie i wsparcie dla Inwestorów.
 • W najbliższym otoczeniu
 • Zamek Książąt Pomorskich
  350m
 • szczecińskie bulwary
  400m
 • Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie
  800m
 • Wały Chrobrego
  1km
 • Galeria Kaskada
  1km
 • Teatr Współczesny
  1km
 • Brama Portowa
  850m
widok na zamek
kamienice, stare miasto
marina port
szczecin nocą
żaglowce w szczecinie
panorama na zamek
widok na luksusowe apartamenty w szczecinie
Przedstawione na stronie internetowej wielkaodrzanska.pl wizualizacje, grafiki, animacje oraz modele budynków maja charakter poglądowy i nie stawią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianie na etapie realizacji. Wszelkie informacje i dane zawarta na niniejszej stronie internetowej podlegają ochronie praw autorskich, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celu wymaga każdorazowo pisemnej zgody Administratora strony. W razie zapotrzebowania na w/w materiały prosimy o kontakt na wskazany adres: sprzedaz@wielkaodrzanska.pl

Wielka Odrzańska Invest- luksusowe lokale i apartamenty w zabytkowym centrum Szczecina- doskonała lokalizacja, nowoczesna architektura, klimat i styl